HdSeSLi PAYLAŞIM FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HdSeSLi PAYLAŞIM FORUMU

Hep Birlikte Daha iLeRiYe

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Müslüm gürses Paket Halinde Buyrun 22 adet Kaliteli altyapi
2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:06 pm tarafından XxÖzKaNxX

» Manolya Harika Bir Eser Tavsiye
2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 11:55 am tarafından XxÖzKaNxX

» Selami sahin iyiki varsin harika bir ALtyapi
2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 5:25 am tarafından XxÖzKaNxX

» Yalan Gözlerin Ferdi Tayfur Yeni
2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 5:04 am tarafından XxÖzKaNxX

» Orhan Gencebay- Nerden Bileceksin ALtyapisi YENi
2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 11:50 am tarafından XxÖzKaNxX

» Bilgisayarda ORG calma Programi....
2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 10:27 am tarafından XxÖzKaNxX

» Bilgisayarda Baglama Calin Saz Calin,, Süper Program...Hd Özel
2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 10:06 am tarafından XxÖzKaNxX

» ibrahim Tatlises Md altyapilari...
2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 9:14 am tarafından XxÖzKaNxX

» Sarhos Gibiyim Harika altyapi ( Müslüm )
2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 7:29 am tarafından XxÖzKaNxX

SesliChat
En iyi yollayıcılar
XxÖzKaNxX
2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Vote_lcap2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Voting_bar2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Vote_rcap 
AngeLus
2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Vote_lcap2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Voting_bar2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Vote_rcap 
ATATÜRKCÜ GELIN
TuNCaYSoNMeZ
EmReCaN
bogurtlen
Naz
GeCeMeLeGi
SiNeM
sessiz^^

2 Tane 'Deli' Fıkrası..:

2 posters
YazarMesaj
EmReCaN
Moderator
Moderator
EmReCaN

Hdforum Puani : 33
REP+ : 0

2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Empty
MesajKonu: 2 Tane 'Deli' Fıkrası..:   2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 6:43 am

_İKİ DELİ_
İki deli havuzun başına gelirler biri hemen havuza atlar suyu içer azcık içdikten sonra tükürür bunu gören öbür deli ne yaptin lan sen der.
Havuzdaki deli geçen gün iki şeker atmıştım tatlı oldumu diye bakıyordum ama olmamış der.
Dışardaki deli : ulen sen delimisin nesin karıştırsana...Smile
------------------------
_BALIK TUTUYORUM_
Deli duvara oturmuş.Elindeki oltanın ucu sokağa sarkmış....
Yoldan geçen soruyor;
- Orada balık mı tutuyorsun sen?
- Hayır alık tutuyorum.
- Tutabildin mi bari ?
- çook ... Seninle 23 oldu !...Very Happy
http://www.emresuman.tr.gg
XxÖzKaNxX
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
XxÖzKaNxX

Hdforum Puani : 531
REP+ : 17

2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Empty
MesajKonu: Geri: 2 Tane 'Deli' Fıkrası..:   2 Tane 'Deli' Fıkrası..: Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 11:35 am

balik tutuyorum gercekten süper gülmekten kirildim
bu arada sende forumun 23 cü üyesisin emre Very Happy
tesadüfe bak:D iyi forumlar anlasilan seninn bu forumda verimli seyler yapicagin belli oldu emre tarafimdan secilen forumun ilk süper mod.u olmustur hayirli olsun...
Smile
http://www.hdsesli.com

2 Tane 'Deli' Fıkrası..:
1 sayfadaki 1 sayfası