HdSeSLi PAYLAŞIM FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HdSeSLi PAYLAŞIM FORUMU

Hep Birlikte Daha iLeRiYe

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Müslüm gürses Paket Halinde Buyrun 22 adet Kaliteli altyapi
*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:06 pm tarafından XxÖzKaNxX

» Manolya Harika Bir Eser Tavsiye
*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 11:55 am tarafından XxÖzKaNxX

» Selami sahin iyiki varsin harika bir ALtyapi
*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 5:25 am tarafından XxÖzKaNxX

» Yalan Gözlerin Ferdi Tayfur Yeni
*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 5:04 am tarafından XxÖzKaNxX

» Orhan Gencebay- Nerden Bileceksin ALtyapisi YENi
*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 11:50 am tarafından XxÖzKaNxX

» Bilgisayarda ORG calma Programi....
*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 10:27 am tarafından XxÖzKaNxX

» Bilgisayarda Baglama Calin Saz Calin,, Süper Program...Hd Özel
*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 10:06 am tarafından XxÖzKaNxX

» ibrahim Tatlises Md altyapilari...
*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 9:14 am tarafından XxÖzKaNxX

» Sarhos Gibiyim Harika altyapi ( Müslüm )
*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 7:29 am tarafından XxÖzKaNxX

SesliChat
En iyi yollayıcılar
XxÖzKaNxX
*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Vote_lcap*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Voting_bar*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Vote_rcap 
AngeLus
*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Vote_lcap*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Voting_bar*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Vote_rcap 
ATATÜRKCÜ GELIN
TuNCaYSoNMeZ
EmReCaN
bogurtlen
Naz
GeCeMeLeGi
SiNeM
sessiz^^

*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..*

YazarMesaj
Misafir
Misafir

*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Empty
MesajKonu: *..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..*   *..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 11:25 am

*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* 32241h11

severken ayrı düşmek ne acı
ellerini tutmak istetipte tutamamak
gözlerine bakmak isteyipte bakamamak
onu delicesine severken seni seviyorum gitme diyememek ne acı

ruhum bende değil artık benliğim gitti onunla
yüreğim daha hızlı çarpmakta şimdi
gözlerim kanlı yaş gibi ağlamakta
gitme be sevdiğim gitme
seni bu kadar çok severken
ben kendim değil sen olmuşken
yüreğime bu acıyı verme

engeller vız gelir bana kalbim seninken
yüreğim seninken beni hüzünlere boğma
beni bu kadar çok severken
aşkımı mahsun bırakma

bitme sevdiğim bu yürekte herkes bitsinde sen bitme
başka ne denirki bu ayrılığa ne mani olabilirki
beni seviyorsan bırakıp gitme...

gittin...
Naz
yeni üye
yeni üye
Naz

Hdforum Puani : 1
REP+ : 1

MesajKonu: Geri: *..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..*   *..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 8:21 am

ayy canım benim ya bayıldım şiirine.. emegine ellerine saglık.. cheers
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: *..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..*   *..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..* Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 10:47 am

Beyendigine sevindim Smile

*..Severken Ayrı Düşmek ne Acı..*
1 sayfadaki 1 sayfası